فقط خودم

زندگی که فقط امروز نیست و تنها موجود من نیستم پس چگونه فقط لحظه حال راببینم و فقط  خودم و حالم را در نظر بگیرم. خوشحالم که اتفاقاتی می افتد و نتیجه آن عبرت گرفتن من است . نمی خواهم بشوم شبیه دیگران. آنهایی که خودشان را میبینند و خودشان. و از رفتارشان راضیند. میدانم که تربیتشان قرآنی نیست و رفتارشان را با قرآن تطبیق نمی دهند و اشتباهاتشان و غرورشان هر روز بیشتر میشود.

وقتی در کنارشان قرار میگیرم فراری میشوم حتی از خودم که مبادا من هم روحم  مثل آنها شود. روحم بشود من..من...من... . ای داد و بیداد... . تنها راهی که برایم باقی میماند تا آرام و قرار بگیرم نشتن و خواندن و تدبر در قرآن است. آن لحظه است که حتی کوچکترین پیام قرآن هم از لابلای قصه هایش دریافت میکنم و درک میکنم و شاید هم از نادان بودن خودم و جذاب و گویا بودن قرآن گریه کنم. 

می خوانم قرآن را و یاد میگیرم و رشد میکنم. و تلاشم را برای کمتر همنشین شدن با دنیایی ها می کنم و می دانم که خدایی هست که صدای قلب رنجورم را میشنود و دستانم را میگیرد و پاهایم را ثابت و محکم میکند. 

خدایا راهمان را روشن کن و ما را در گرداب خودخواهی غرق نساز . آمین

/ 8 نظر / 28 بازدید
فاطمه

سلام خوبی؟ وبت عالیه به خصوص مطالبش اگه موافقی با هم تبادل لینک داشته باشیم [لبخند]بهم خبر بده خوشحال میشم

فاطمه

به ثانيه ها گوش مي كنم و چشمهايم را مي بندم چقدر خسته ام چقدر دلم مي خواهد همينجا بين عبور و مرور ماشين ها دراز بكشم و دنيا را به ايستادن وا دارم چقدر دلم مي خواهد بروم بالاترين جاي شهر بايستم و بلند بلند بخندم، به خودم و به دردهايي كه هيچ درماني برايشان تجويز نمي كني .... آه خدايا بيا هر دو دست بر داريم، تو از ساختن انسان و من از سوختن ....

فاطمه

سلان عزیزم ممنون که سر زدی لینک شدی................

مهدیه

[لبخند] :)(:

Fatemeh

عالیییییییی

fatemeh

عالی بود از طرف همه بچه های کلاس سوم کامپیوتر دوستتون داریم زیاد افشار.زهروندی.ترکاشوند.رضایی.فرناز.مریم.مرضیه.سهیلا.میترا.عاطفه