چه کار می کنیم؟

داریم چه کار میکنیم؟ 

هدفمون چیه؟ میخوایم خودنمایی کنیم؟!!

وقتی میخوایم کاری کنیم اول بررسی کنیم هدفمون چیه؟ با انجام این کار چی آیدمون میشه؟ آیا به علممون اضافه میشه؟ یا برای دیگران کاری مؤثر انجام دادیم؟ یا فقط وقتمونو صرف کارهای بیهوده و بی اثر صرف کرده ایم.! 

نمیدونم میخوایم اسممون دهن پر کن باشه؟ میخوایم تک باشیم! میخوایم فقط من باشیم! زیراب هم رو میزنیم تا خودمون مطرح بشیم! متاسفم برا این تفکرات کوچیک و کم عمق و بی اثر!!

خوبه که با این همه زمان گذاشتن کارمون به هیچ جایی نمیرسه و نتیجه اش رزومه زبانی ماست.

بنده کوچیک ناتوان... بشین روی کارهای مؤثر وقت بذار. میخوای نشریه درست کنی نام خدا رو ببر و یا علی بگو و برای اضافه کردن علم خودت و شاگردات حرکت کن. دنبال اسم ولقب نباش که همش دنیایی و زودگذره. 

نگاه دیگران نکن اگه خودشونو میخوان و درگیر رقابت بیهوده باهاشون نشو چون هم دنیا و هم آخرت رو میبازی چه باختنی!!؟

تلاش کن خالص بشی که اخلاص مرتبه بالاییه. و نتیجه کارتو بسپر به خدا. به خدا این همه ضرری که میکنیم از نیت های پایین و کممونه. دستتو بده به خدا و بالا برو...بالا برو.... و به پایین نگاه نکن که پرت میشی پایین...  امتیاز اصلی رو خدا میده که امتیازاش اساسیه. هم دنیایی و هم اخروی.

خدای مهربون و خوبم. تویی که برترینی. کمکم کن تا ثانیه هام پر از حضور تو بشه و فقط فقط فقط برای تو کار کنم و حرکت کنم. مگه تو قرآن نگفتی

          ان الصلوتی ونسکی و محیای و مماتی لله رب 

                               اللعالمین

ببخشید اگه بعضی موقعها درگیر مناسبات دنیوی میشم و هدفمو کم انتخاب میکنم. بگیر دستمو ببین به سمتت دستمو بلند کردم..‌‌..

/ 2 نظر / 32 بازدید
.............

سلام.من عاشق مطالب زیبای شما هستم.اگر وقت کردید به وبلاگ من هم سربزنید.امید است که لذت ببرید.یا علی. یا حسین[فرشته]

اروند

سلام...چقدر خوبه که آدمهای خوبی مثل شما هنوز هستند... خدا حفظت کنه خواهر خوبم.این روزها خیلی درگیر این آیه زیبای خدای مهربونم هستم"الیس الله بکاف عبده"آیا خداوند را برای بنده اش کافی نیست...دعا کن با تمام وجودم درکش کنم.آمین یا علی